O nás

ZooDecor

Firma založená dvěma kamarády Vildou a Honzou původem ze Zlína. Nyní oba žijeme a podnikáme v Brně. Ke společnému podnikání nás přivedly zkušenosti z našich předchozích zaměstnání, společná záliba v chovu terarijních zvířat stejně jako touha tvořit něco nového.

Vilda je vystudovaný strojař s několikaletou praxí v nadnárodních společnostech se zaměřením na konstrukci a technologie. Je šikovný a kromě poctivé řemeslné práce zvládá i nová neotřelá řešení v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

Honza je vystudovaný ekonom s dlouholetou praxí v jedné z největších evropských společností zabývajících se obchodem s exotickými zvířaty. Dokáže vám tedy poradit s výběrem toho správného terária pro vašeho ještěra. Rád předá zkušenosti ze svého osobního chovu chameleonů a drobných gekonů.

Rádi bychom Vám nabídli širokou škálu produktů, které kromě vhodného ubytování pro vašeho zvířecího kamaráda přenesou kousek přírody přímo k Vám domů a budou Vám dělat

každý den radost. 

Řídíme se Baťovskoým heslem „Náš zákazník, náš pán“ a proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem, nápadem nebo požadavkem. Jsme kreativní a rádi hledáme nové cesty a pokud to bude v našich silách rádi Vám vyhovíme.

ZooDecor team Vilda & Honza

Zprostředkování

Se zvířaty pracujeme velmi dlouho a sami jsme jich mnoho chovali a chováme. Proto vám také dokážeme poradit, kde bezpečně koupit vašeho nového chameleona, agamu, želvičku nebo jiného ještěra. Zeptejte se nás.

Naše filozofie

Funkčnost na prvním místě

Vždy se staráme především o to, aby obydlí pro každé zvíře vyhovovalo jeho specifickým nárokům a nic mu nechybělo. Můžete si být naprosto jisti, že ubikace vždy splňuje podmínky pro dobrý život vašeho zvířete.

Kousek přírody u Vás doma

Ať už si od nás kupujete cokoliv, co jsme vyrobili, přinesete si s sebou domů kousek přírody, která zejména v městském prostoru tolik chybí. Můžete se tedy alespoň na chvíli přenést do lesa, africké savany nebo deštného pralesa a sledovat, jak krásná a divoká umí příroda být.

Rádi pomůžeme

Hledáte nové řešení vašeho terária, které jste u nás nenašli? Kontaktuje nás, rádi Vám poradíme, a nejdeme pro Vás vhodné řešení.